Overlegorganisatoren MDO

 

Jessica Vanschoenlandt / Karolien Demedts / Lisa Bels / Melissa Panis
Regionaal Dienstencentrum
te Kessel-Lo (CM Leuven)
016 35 95 05
zorgoverleg.leuven@cm.be
Marc Van Eyck / Jelle Batens
Regionaal Dienstencentrum te Tienen
(Liberale Mutualiteit van Brabant)
016 82 27 10
marc.van.eyck@mut403.be
jelle.batens@mut403.be
Gwen Vernimmen
Regionaal Dienstencentrum

arrondissement Leuven
(Socialistische Mutualiteit van Brabant)
016 30 17 95 of 078 15 60 30
gwen.vernimmen@fsmb.be
  
Kristel Jacobs
Solidariteit voor het Gezin vzw
(Dienst voor thuiszorg)
011 29 10 40
Kristel.Jacobs@svhg.be 
 
Veerle Ottenburgs
Regionaal Dienstencentrum te Leuven
(Neutraal Ziekenfonds Vlaanderen)
016 30 16 43 veerleottenburgs@nzvl.be

DMW Partena
Regionaal Dienstencentrum te Leuven (OSD Vlaams-Brabant / Onafhankelijk Ziekenfonds Partena)
09 269 85 77
anne.joye@partena-ziekenfonds.be

 

SEL GOAL neemt de rol van overlegorganisator op indien de eigenlijke overlegorganisatoren een overleg niet (tijdig) kunnen organiseren.

Daarnaast nemen de volgende OCMW’s nemen de functie van overlegorganisator op voor inwoners van hun gemeente:

 

OCMW Bekkevoort
013 46 05 94
Kathleen Andries
OCMW Tielt-Winge
016 63 55 18
kathleen.andries@ocmw.tielt-winge.be
Liesbeth Vermeire
OCMW Holsbeek
016 31 42 87
liesbeth.vermeire@ocmw.holsbeek.be
Sluit box

Vul a.u.b. jouw gebruikersnaam of e-mailadres in.
Je zal een link via mail ontvangen om jouw paswoord te wijzigen.