Overlegorganisatoren MDO

 

Jessica Vanschoenlandt / Yoram Bernaer / Karolien Demedts / Melissa Panis
Regionaal Dienstencentrum
te Kessel-Lo (CM Leuven)
016 35 95 05
zorgoverleg.leuven@cm.be
Marc Van Eyck / Jelle Batens
Regionaal Dienstencentrum te Tienen
(Liberale Mutualiteit van Brabant)
016 82 27 10
marc.van.eyck@mut403.be
jelle.batens@mut403.be
Leen Janssens
Regionaal Dienstencentrum

arrondissement Leuven
(Socialistische Mutualiteit van Brabant)
016 30 17 95 of 078 15 60 30
leen.janssens@fsmb.be
  
Kristel Jacobs
Solidariteit voor het Gezin vzw
(Dienst voor thuiszorg)
011 29 10 40
Kristel.Jacobs@svhg.be 
 
Veerle Ottenburgs
Regionaal Dienstencentrum te Leuven
(Neutraal Ziekenfonds Vlaanderen)
016 30 16 43 veerleottenburgs@nzvl.be

DMW Partena
Regionaal Dienstencentrum te Leuven (OSD Vlaams-Brabant / Onafhankelijk Ziekenfonds Partena)
016 31 45 00
dmw@partena-partners.be

 

Volgende OCMW’s nemen de functie van overlegorganisator op voor inwoners van hun gemeente:

 

OCMW Bekkevoort
013 46 05 94
Kathleen Andries
OCMW Tielt-Winge
016 63 55 18
kathleen.andries@ocmw.tielt-winge.be
Liesbeth Vermeire
OCMW Holsbeek
016 31 42 87
liesbeth.vermeire@ocmw.holsbeek.be

SEL GOAL neemt de functie van overlegorganisator op indien de eigenlijke overlegorganisatoren zelf geen overleg kunnen opnemen.

Sluit box

Vul a.u.b. jouw gebruikersnaam of e-mailadres in.
Je zal een link via mail ontvangen om jouw paswoord te wijzigen.