13 jul 2017

Schakelteam Internering VBB: gewijzigde contactgegevens en folder

0 Reacties

De Federale Overheidsdienst Volksgezondheid heeft voorzien in de oprichting van de schakelteams internering. Doelstelling van deze schakelteams is de doorstroom van geïnterneerden naar maatschappelijke integratie te faciliteren, dit zowel vanuit de strafinstellingen als vanuit de zorgvoorzieningen. De schakelteams ondersteunen het werken in netwerken om zo een gepaste zorgomkadering te voorzien en om heropname in de gevangenis te voorkomen.

schakelteamHet schakelteam werkt op casusniveau en is aanspreekbaar voor ondersteuning bij het uitwerken van een zorgtraject voor een geïnterneerd persoon. Anderzijds kan informatie, advies en ondersteuning rond forensische- en netwerkthema’s gevraagd worden. Meer informatie en de contactgegevens kunnen worden teruggevonden op www.schakelteam.be. Of download hier de folder.

De contactgegevens zijn gewijzigd!
Indien je nog andere vragen hebt met betrekking tot het thema internering, mag je contact opnemen met de medewerkers van het schakelteam Vlaams-Brabant en Nederlandstalig Brussel:

Medewerkers Schakelteam Internering:
Alexandra Tureluren: alexandra.tureluren@schakelteam.be, 0477 90 69 79
Freya Van Imschoot: freya.vanimschoot@schakelteam.be, 0471 12 27 16
Maryama Diallo: maryama.diallo@schakelteam.be, 0478 69 00 01

Psychiaters Schakelteam:
Dr. Thomas Marquant, thomas.marquant@fracarita.org, 016 45 29 12
Dr. Karolien Dockx, karolien.dockx@fracarita.org, 02 272 43 70

Netwerkcoördinator Internering Volksgezondheid:
Mieke Goyens: mieke.goyens@schakelteam.be, 0476 88 15 56

[begin]
Sluit box

Vul a.u.b. jouw gebruikersnaam of e-mailadres in.
Je zal een link via mail ontvangen om jouw paswoord te wijzigen.